Jak si jednoduše za hodinu přivydělat 6 400,- Kč na dovolenou nebo cokoliv jiného

Jak si jednoduše za hodinu získat 6 400,- Kč ZDARMA na dovolenou nebo cokoliv jiného

Jste připraveni vyrazit na další cestu, ale peněženka vám trochu zaplakala? Žádný strach, mám pro vás skvělé řešení. V tomto článku vám ukážu 5 geniálních triků, jak si za méně než hodinu získat až 6 400 Kč ZDARMA. Ano, slyšíte správně – 6 400 korun navíc na vaše cestovatelské sny! Tak se pohodlně usaďte a nechte se inspirovat.

1. Raiffeisen Bank – 1 000 Kč za založení účtu

Začněme s Raiffeisen Bank. Pokud u nich ještě nemáte účet, máte jedinečnou příležitost získat 1 000 Kč za pár kliknutí. Stačí si online založit běžný účet a první měsíc ho aktivně používat. Proveďte alespoň 3 platby následující měsíc a odměna je vaše!

Klikněte zde a získejte 1 000 Kč >>>

2. MBank – 2 000 Kč za nový účet a platby mobilem

Další skvělou volbou je MBank. Otevřete si mKonto a získáte až 2 000 Kč za platby kartou přes mobil nebo hodinky. Odměna se rovná celkové částce vašich plateb a bude vám připsána do 60 dnů. Navíc budete mít k dispozici skvělé mobilní bankovnictví.

Založte si mKonto hned >>>

3. SkipPay – 2 300 Kč za registraci a další výhody

SkipPay vám nabízí nejen 2 300 Kč za registraci, ale také odloženou platbu, možnost rozdělit platbu na třetiny a automatické prodloužení záruky a pojištění proti rozbití a krádeži zdarma. To vše jen za pár kliknutí!

SkipPay vám nenabízí jen 2 300 Kč za registraci, ale také spoustu dalších benefitů pro cestovatele:

  • 💳 Bezpečné placení v zahraničí bez rizika vybílení účtu
  • 💸 Výběry z bankomatů v cizině zdarma
  • 💰 Měsíční limit až 50 000 Kč pro nečekané výdaje
  • 🛡️ Prodloužená záruka a pojištění proti krádeži zdarma
  • ⏳ Odložená platba až po návratu z dovolené
  • 💱 Výhodnější kurzy než ve směnárnách

Zaregistrujte se na SkipPay a získejte 2 300 Kč >>>

4. Tipli – 300 Kč za registraci a až 800 Kč zpět za platbu přes SkipPay

S Tipli získáte 300 Kč jen za registraci. A to není vše! Pokud zaplatíte vyúčtování na kreditní kartě SkipPay prostřednictvím Tipli, můžete dostat až 800 Kč zpět. Stačí si vybrat e-shop, nakoupit a Tipli vám vrátí část peněz.

Registruj se na Tipli a začni šetřit >>

5. CaroPlasma – 800 Kč za darování plazmy

Poslední tip kombinuje výdělek s dobrým skutkem. V CaroPlasma můžete získat 800 Kč za jedno darování plazmy, a to až dvakrát měsíčně. Nejen že si přivyděláte, ale také pomůžete ostatním. A víte, co je nejlepší? Zatímco budete darovat plazmu, můžete na telefonu založit účty zmíněné výše a za hodinu mít na kontě o 6 400 Kč více!

Darujte plazmu a získejte 800 Kč >>

Tak co vy na to? Jste připraveni vyrazit za svými sny s plnou peněženkou? Využijte těchto 5 skvělých tipů a za méně než hodinu si můžete přivydělat až 6 400 Kč. Vaše další dobrodružství čeká, tak neváhejte a pusťte se do toho!

A nezapomeňte – sdílejte tento článek se svými přáteli cestovateli, ať můžou také naplno využít tyto skvělé příležitosti! 🌍✈️

Share

Rewrite

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *