Kontaktujte nás a připravte se na zábavnou jízdu!

Máte nějaké dotazy, připomínky nebo prostě jen chcete pozdravit? Žádný problém! Jsme tady pro vás 24/7 (no, možná trochu přeháníme, ale snažíme se být k dispozici, kdykoli to jde).

Nejrychlejší způsob, jak se s námi spojit, je poslat e-mail

Jak na to? Jednoduše! Můžete nám poslat zprávu přes náš kontaktní formulář. Stačí vyplnit pár políček a my se na vás obratem ozveme.


Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Nejčastější dotazy (FAQ) .

Samozřejmě! Naši redaktoři jsou mistry v hledání výhodných nabídek a triků, jak cestovat levně. Podívejte se do naší sekce „Levné cestování“, kde najdete spoustu užitečných rad.

Ano, pro naše věrné čtenáře máme připravené speciální výhody a slevy u vybraných partnerů. Sledujte naše sociální sítě a newsletter, kde pravidelně zveřejňujeme aktuální nabídky.

Rádi uvítáme vaše příspěvky! Stačí nám zaslat svůj článek nebo reportáž na náš redakční e-mail spolu s krátkým životopisem a fotografiemi. Veškeré příspěvky pečlivě zvážíme a v případě zájmu vás budeme kontaktovat.

Ano, nabízíme možnost inzerce pro firmy i jednotlivce. Ceník a přesné podmínky naleznete na našich webových stránkách v sekci Inzerce. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás můžete kontaktovat na našem redakčním e-mailu nebo telefonním čísle, které naleznete na kontaktní stránce našich webových stránek.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800