10 nejkrásnějších pláží k návštěvě v září: Kam vyrazit na dovolenou u moře?

Vítejte všichni naši vážení čtenáři! Pokud jste váhali, kam byste měli vyrazit na dovolenou u moře v září, jste na správném místě. Dnes se společně podíváme na deset nejkrásnějších pláží, které stojí za to navštívit právě v tomto čarovném měsíci. Připravte se na neuvěřitelné scenérie, azurové moře a nádherné sluneční západy, které vás doslova uchvátí. Ale nebuďte ukvapení, protože dnes toho máme ještě spoustu dalšího, co vám sdělit! Chcete-li se dozvědět více o těchto plážích a neodolatelných důvodech, proč byste měli pokračovat ve čtení, připravte si sluneční brýle a směle se ponořte do našeho článku!

10 nejkrásnějších pláží k návštěvě v září: Kam vyrazit na dovolenou u moře?

Chystáte se na dovolenou v září a přemýšlíte, kam vyrazit k moři? Září je skvělým měsícem pro dovolenou u moře, kdy se teploty ještě drží na příjemných hodnotách a turistický ruch postupně opadává. Pokud hledáte nádherné pláže, které vám poskytnou relaxaci a krásné přírodní scenérie, máme pro vás seznam 10 nejkrásnějších pláží, které stojí za návštěvu v září.

1. Pláž Navagio, Zakynthos, Řecko

Jedna z nejznámějších pláží v Řecku, Navagio, se nachází na ostrově Zakynthos. Je obklopena vysokými útesy a její jemný písek spolu s tyrkysově modrou vodou vytvářejí jedinečnou atmosféru. Září je ideálním měsícem pro návštěvu, kdy se množství turistů snižuje a můžete si užít klid a krásu této pláže.

2. Pláž Whitehaven, Whitsunday Island, Austrálie

V Austrálii se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na světě – Whitehaven. Tato pláž je známá svým jemným bílým pískem a průzračnou modrou vodou. V září můžete očekávat příjemné teploty a méně lidí, což vám umožní si užít krásu tohoto tropického ráje.

3. Pláž Anse Source d’Argent, La Digue, Seychely

Jedna z nejfotogeničtějších pláží na světě, Anse Source d’Argent, se nachází na ostrově La Digue v Seychelách. Tato pláž je známá svými obrovskými granitovými balvany a klidnou atmosférou. Září je ideálním měsícem pro návštěvu, kdy se počet turistů snižuje a můžete si pláž skoro pro sebe.

4. Pláž Playa de Ses Illetes, Formentera, Španělsko

Formentera, malý ostrov ležící nedaleko Ibizy ve Španělsku, je domovem krásné pláže Playa de Ses Illetes. Tato pláž je známá svým jemným pískem a průzračnou vodou, která je ideální pro šnorchlování. V září můžete očekávat příjemné počasí a méně turistů, takže si můžete užít klid a relaxaci na této nádherné pláži.

5. Pláž Anse Lazio, Praslin, Seychely

Na ostrově Praslin v Seychelách se nachází další nádherná pláž – Anse Lazio. Tato pláž je obklopena tropickou vegetací a její bílý písek a průzračná voda vytvářejí dokonalou kulisu pro relaxaci. V září je počet turistů nižší, takže si můžete užít klid a soukromí na této pláži.

6. Pláž Matira, Bora Bora, Francouzská Polynésie

Bora Bora je synonymem pro luxus a nádherné pláže. Pláž Matira je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově, s bílým pískem a tyrkysově modrou vodou. V září je počet turistů nižší, což vám umožní si užít klid a krásu tohoto tropického ráje.

7. Pláž Elafonisi, Kréta, Řecko

Na Krétě se nachází pláž Elafonisi, která je známá svým růžovým pískem a krásnou krajinou. V září je počet turistů nižší než v letních měsících, takže si můžete pláž užít bez velkého davu lidí.

8. Pláž Anse Georgette, Praslin, Seychely

Na ostrově Praslin v Seychelách se nachází další nádherná pláž – Anse Georgette. Tato pláž je obklopena tropickou vegetací a její bílý písek a průzračná voda vytvářejí dokonalou atmosféru pro relaxaci. V září je počet turistů nižší, takže si můžete užít klid a soukromí na této pláži.

9. Pláž Anse Coco, La Digue, Seychely

Na ostrově La Digue v Seychelách se nachází další nádherná pláž – Anse Coco. Tato pláž je doslova skrytá mezi skalami a dosažitelná pouze po pěší túře. Její nedotčená krása a klidná atmosféra vás okouzlí. V září je počet turistů minimální, takže si můžete užít tuto skrytou pláž téměř pro sebe.

10. Pláž Anse Intendance, Mahé, Seychely

Na ostrově Mahé v Seychelách se nachází nádherná pláž Anse Intendance. Tato pláž je známá svými vysokými vlnami až 2 metry a je ideální pro surfování. Září je skvělým měsícem pro návštěvu, protože se vlny uklidňují a můžete si užít krásný pohled na oceán.

V září si můžete užít krásné pláže bez velkého množství turistů a příjemného počasí. Jestliže hledáte relaxaci a krásné přírodní scenérie, vyražte na dovolenou u moře a navštivte některou z těchto 10 nejkrásnějších pláží. Vaše dovolená bude nezapomenutelná.

Často Kladené Otázky

1. Které jsou nejkrásnější pláže, které mohu navštívit v září pro dovolenou u moře?

Odpověď: Pokud plánujete dovolenou u moře v září, máte štěstí! Existuje mnoho krásných pláží, které můžete navštívit. Mezi nejkrásnější patří například pláž Cala Macarelleta na Menorce, s jejími tyrkysovými vodami a bílým pískem. Další skvělou volbou je pláž Praia da Marinha v portugalském Algarve, která je obklopena vysokými útesy a nabízí úchvatný výhled. Také byste se neměli vyhnout plážím v Chorvatsku, jako je Zlatni Rat na ostrově Brač, která je známá svým tvarem písmene V a neuvěřitelnou přírodou kolem.

2. Jaké jsou výhody cestování na pláže v září?

Odpověď: Cestování na pláže v září má mnoho výhod. První a nejdůležitější je menší dav lidí. V tomto období je sezóna již na ústupu, což znamená, že pláže budou méně přeplněné a budete mít více prostoru k odpočinku a relaxaci. Další výhodou je příjemnější počasí. Září je často stále slunečné a teplé, ale teploty jsou mírnější než v letních měsících, což znamená, že se vyhnete horkým vedrům. Navíc ceny ubytování a letenek mohou být nižší než v hlavní sezóně, takže si můžete užít plážovou dovolenou za příjemnější cenu.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *