| |

Nejlepší restaurace v Kyjevě: 10 skvělých míst, kde se najíst!

Vítejte ve světě nezapomenutelných gastronomických zážitků v Kyjevě! Pokud jste vášnivým milovníkem dobrého jídla a rádi objevujete nové restaurace, jste na správném místě. V tomto článku vám představíme 10 nejlepších restaurací v Kyjevě, které vás zaručeně nadchnou svou vynikající kuchyní a unikátní atmosférou. Připravte se na nevšední chuťovou paletu a nechte se unést do světa kulinářského umění, které vám zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Pokud chcete objevit skvělá místa, kde se najíst, pokračujte ve čtení!

Nejlepší restaurace v Kyjevě: 10 skvělých míst, kde se najíst!

V Kyjevě, hlavním městě Ukrajiny, se nachází mnoho skvělých restaurací, které nabízejí širokou škálu kulinářských zážitků. Bez ohledu na to, zda jste místní obyvatelé nebo turisté, rozhodně si přijdete na své. Přinášíme vám seznam 10 nejlepších restaurací v Kyjevě, které stojí za vaší návštěvu!

1. Restaurace Alchemy

Svým názvem odkazuje na magické umění přeměny surovin ve vysoce kvalitní pokrmy. Restaurace Alchemy je jedinečná svou moderní atmosférou a inovativním menu. Každý pokrm je připraven s precizností a kreativitou, ať už se jedná o míchané nápoje nebo dezerty. Navíc si můžete vychutnat nádherný výhled na Kyjev z jejich terasy.

2. Restaurace Kanapa

Vydejte se na kanapu do restaurace Kanapa, která vám nabídne autentickou ukrajinskou kuchyni s moderním přístupem. Každý pokrm je pečlivě připraven z čerstvých a místních surovin, které se mísí do chutných kombinací. Interiér této restaurace je elegantní a přívětivý, což z ní činí skvělé místo pro romantickou večeři.

3. Restaurace Ostannya Barykada

Tato restaurace je pojmenována po poslední barikádě, která chránila Kyjev během událostí na EuroMajdanu v roce 2014. Restaurace Ostannya Barykada slouží jako připomínka tohoto historického okamžiku a nabízí vynikající ukrajinskou kuchyni. Jejich specialitou je boršč, tradiční ukrajinská polévka, která vám rozhodně rozproudí chuťové buňky.

4. Restaurace Pervak

Pokud hledáte autentickou ukrajinskou atmosféru a pokrmy, nenavštívit restauraci Pervak by byla velká chyba. Tato restaurace vás zavede na cestu do minulosti, kdy Ukrajina byla ještě součástí Sovětského svazu. Nabízí bohaté menu s tradičními ukrajinskými jídly, jako je varenyky (dumplings) a draniki (bramborové placky).

5. Restaurace Spotykach

Spotykach je moderní restaurace, která se nachází v historickém centru Kyjeva. Jejich menu kombinuje tradiční ukrajinskou kuchyni s moderním přístupem. Jejich šéfkuchaři se inspirují místními surovinami a vytvářejí jedinečné pokrmy, které vás ohromí svou chutí i prezentací. Restaurace Spotykach také nabízí rozsáhlý výběr ukrajinských vín, které perfektně doplní váš gastronomický zážitek.

6. Restaurace Kanapa na Dniprovskomu

Jestliže se chcete vydat za město, restaurace Kanapa na Dniprovskomu je skvělou volbou. Nachází se na břehu řeky Dněpr a nabízí úchvatný výhled na Kyjevskou pevnost. Jejich menu je plné ukrajinských specialit s moderním přístupem. Restaurace je vytvořena ve venkovském stylu, což vytváří příjemnou a uvolněnou atmosféru.

7. Restaurace Beef Meat & Wine

Pro milovníky masa nabízí restaurace Beef Meat & Wine to nejlepší! Jsou specializováni na přípravu a podávání výborných steaků z kvalitního masa. Jejich menu je rozmanité a nabízí také široký výběr lahodných příloh a omáček. Pokud jste opravdovými gurmány, určitě si nechte doporučit nějaké dobré víno ke svému jídlu, které vám jej ještě více zpříjemní.

8. Restaurace Osteria Pantagruel

Tato italská restaurace v Kyjevě vás přenese přímo do srdce Itálie. Nabízí autentické italské pokrmy připravované podle tradičních receptů. Jejich menu obsahuje širokou škálu těstovin, pizz, rybích a masových jídel, které vám zaručeně rozvíří chuťové pohárky. Interiér restaurace je elegantní a romantický, ideální pro večeři ve dvou.

9. Restaurace BAO

BAO je moderní asijská restaurace, která se specializuje na přípravu bao burgerů, těstovin a rýže. Nabízí velký výběr exotických pokrmů, které vám přinesou autentickou chuť Asie. Restaurace BAO se pyšní svou přátelskou atmosférou a rychlou obsluhou, takže si můžete vychutnat své jídlo i v případě, že jste ve spěchu.

10. Restaurace The Last Barricade

Poslední, ale rozhodně ne nejméně důležitá, je restaurace The Last Barricade. Tato restaurace je pojmenována po barikádě, která stála na Institutské ulici během událostí na EuroMajdanu. Jejich menu nabízí moderní ukrajinskou kuchyni s prvky evropského a středozemního vlivu. Restaurace The Last Barricade je skvělým místem pro posezení s přáteli nebo rodinou, kde si můžete vychutnat výjimečnou atmosféru a vynikající jídlo.

Prozkoumání gastronomické scény v Kyjevě je jedním z nezapomenutelných zážitků, které si nemůžete nechat ujít. Tyto 10 restaurací nabízejí různorodé a vynikající menu, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Ať už jste milovníky tradiční ukrajinské kuchyně, nebo preferujete exotická jídla, v Kyjevě si přijdete na své!

Často Kladené Otázky

Které jsou nejlepší restaurace v Kyjevě?

Odpověď: V Kyjevě se nachází mnoho skvělých restaurací, které nabízejí široký výběr chutných jídel. Mezi nejlepší restaurace v Kyjevě patří například:

1. Alchemist gastrobar – Tento moderní gastrobar nabízí inovativní a kreativní pokrmy, které jsou skvěle připravené a prezentované. Je to skvělé místo pro ty, kteří se rádi nechají překvapit novými chutěmi.

2. Kanapa – Tato restaurace se specializuje na tradiční ukrajinskou kuchyni. Nabízí autentické pokrmy, které jsou připraveny z čerstvých a kvalitních surovin. Pokud chcete ochutnat pravou ukrajinskou kuchyni, je Kanapa skvělou volbou.

3. O’Briens Irish Pub – Pokud máte chuť na něco jiného, navštivte tento irský hospůdku. Nabízí skvělou atmosféru, příjemný personál a široký výběr irských specialit a piv. Je to skvělé místo pro večerní posezení s přáteli.

4. Mafia – Tato restaurace je známá svou výbornou italskou kuchyní. Nachází se v centru Kyjeva a nabízí lahodné pizzy, těstoviny a další italské speciality. Pokud máte rádi italskou kuchyni, nezapomeňte navštívit tuto restauraci.

5. Pervak – Tato restaurace se zaměřuje na tradiční ukrajinskou kuchyni s moderním přístupem. Nabízí rozmanité menu s autentickými pokrmy, které jsou připraveny z čerstvých surovin. Je to skvělé místo pro objevování nových ukrajinských chutí.

6. Spotykach – Restaurace Spotykach je známá svou výbornou kuchyní a příjemnou atmosférou. Nabízí široký výběr jídel z různých kuchyní světa, ať už se jedná o evropskou, ukrajinskou nebo asijskou kuchyni. Je to skvělé místo pro milovníky různorodých chutí.

7. Ostannya Barykada – Tato restaurace se nachází v historickém centru Kyjeva a je známá svou moderní interpretací tradiční ukrajinské kuchyně. Nabízí originální pokrmy, které jsou připraveny z kvalitních surovin a mají jedinečnou prezentaci.

8. Musafir – Tato restaurace přináší ukrajinskou kuchyni z oblasti Krymu. Nabízí lahodná jídla, která jsou plná exotických chutí a vůní. Je to skvělé místo, pokud chcete ochutnat něco zcela odlišného.

9. The Burger – Pokud máte chuť na burger, navštivte tuto restauraci. Nabízí široký výběr burgerů s různými příchutěmi a ingrediencemi. Burgerové menu je doplněno o chutné přílohy a osvěžující nápoje.

10. Kanapa na Podil – Tato pobočka restaurace Kanapa se nachází v historické části Kyjeva, známé jako Podil. Nabízí stejnou kvalitu a autentičnost jako původní Kanapa, ale s přidanou atmosférou tohoto historického okolí.

Tyto restaurace jsou jen některé z mnoha skvělých míst v Kyjevě, kde si můžete vychutnat vynikající jídlo a příjemnou atmosféru.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *