|

10 úžasných galmpingových destinací v Americe, které musíte navštívit!

Vítejte! Dnes vám přinášíme seznam 10 úžasných glampingových destinací v Americe, které prostě musíte navštívit! Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství, které vám zaručeně vyrazí dech. Pokud jste ještě neslyšeli o glampingu, připravte se na nový trend, který spojuje luxus a přírodu do jednoho neuvěřitelného zážitku. Zatímco tradiční kempování může být trochu náročné, glamping přináší pohodlí, styl a přírodní krásy do vaší dovolené. Teď se můžete těšit na chvíle strávené v nádherných luxusních stanech, domech na stromech a dokonce i vlastních soukromých příbytcích na pláži. Pokud toužíte po dovolené, která vás odreaguje od každodenního shonu a zároveň vás přiblíží k přírodě, věřte nám, že musíte pokračovat ve čtení! Těšíme se, že vás provedeme těmito 10 nejúžasnějšími glampingovými destinacemi v Americe, které vás rozhodně nadchnou!

10 úžasných glampingových destinací v Americe, které musíte navštívit!

Návrat k přírodě s luxusem

Glamping je nový trend v cestování, který spojuje přírodu a luxus do jedinečného zážitku. Pokud máte rádi přírodu, ale nechcete se vzdát pohodlí a komfortu, glamping je pro vás to pravé. Amerika nabízí mnoho úžasných glampingových destinací, které vás ohromí svou krásou a unikátností. Zde je seznam deseti nezapomenutelných míst, která musíte navštívit!

1. Yosemite Under Canvas, Kalifornie

Yosemite Under Canvas je skvělým místem pro ty, kteří chtějí prozkoumat národní park Yosemite a zároveň si užít luxusní ubytování. Zde můžete spatřit ohromující výhledy na údolí Yosemite a probudit se s výhledem na majestátní hory. Zároveň si můžete užít pohodlí skutečné postele a vlastní koupelny. Je to ideální kombinace přírody a luxusu.

2. The Resort at Paws Up, Montana

Tento glampingový resort v Montaně je pro ty, kteří hledají dobrodružství a zároveň luxus. Můžete si vybrat mezi různými typy luxusních stanů s plně vybavenými koupelnami a krásným výhledem na okolní krajinu. Navíc zde můžete vyzkoušet různé outdoorové aktivity, jako je jízda na koni, rybaření nebo rafting.

3. Dunton Hot Springs, Colorado

Dunton Hot Springs je skutečným skvostem mezi glampingovými destinacemi. Nachází se v historické hornické vesnici a nabízí luxusní stanové domky s vlastními horkými prameny. Můžete si užít relaxaci ve vaně pod širým nebem a pozorovat hvězdy. Okolní příroda je nádherná a zdejší služby jsou bezkonkurenční.

4. The Ranch at Rock Creek, Montana

Tento luxusní glampingový resort v Montaně je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít dobrodružství v divočině. Můžete si vybrat mezi různými typy luxusních stanů nebo si dokonce pronajmout celý privátní dům. Nabízí se zde mnoho aktivit, jako je jízda na koni, rybaření, střelba, spa a mnoho dalšího.

5. Fireside Resort, Wyoming

Tento glampingový resort se nachází v nádherné přírodě Wyomingu a je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít klid a ticho. Každý stan je vybaven krbem a vlastním venkovním prostorem, kde si můžete užít večerní ohýnek. Zdejší prostředí je naprosto jedinečné a nabízí mnoho možností pro procházky a turistiku v okolí.

6. The Resort at Pelican Hill, Kalifornie

Tento luxusní glampingový resort v Kalifornii je skutečně jedinečný. Nachází se na útesu nad Tichým oceánem a nabízí nádherný výhled na moře. Můžete si vybrat mezi exkluzivními vilami nebo luxusními stanovými domky. Zdejší služby jsou prvotřídní a můžete si užít relaxaci na pláži nebo v luxusním spa.

7. The Resort at Isla Palenque, Panama

Možná to není přesně Amerika, ale toto glampingové letovisko v Panamě stojí za zmínku. Nachází se na soukromém ostrově a nabízí úžasné možnosti pro objevování deštného pralesa a pláží. Stanové domky jsou vybaveny veškerým luxusem, který si můžete přát, a nabízí výhled na oceán. Toto místo je skutečným rájem pro milovníky přírody.

8. Treebones Resort, Kalifornie

Tento glampingový resort v Kalifornii je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi neobvyklé zážitky. Zde můžete spát ve sklíčených domech, které vypadají jako obrovské mušle. Každý dům je vybaven pohodlnou postelí a výhledem na oceán. Zdejší restaurace nabízí vynikající jídlo, které oceníte po celodenním objevování okolí.

9. Camp Orenda, New York

Tento glampingový tábor v New Yorku je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a odpočinek v přírodě. Stanové domky jsou elegantně zařízené a nabízí veškerý komfort, který potřebujete. Můžete si užít turistiku v okolí nebo relaxaci u ohně. Toto místo je ideálním útočištěm pro ty, kteří chtějí uniknout shonu města.

10. Amangiri, Utah

Tento luxusní glampingový resort v Utahu je prostě dech beroucí. Nachází se v srdci pouště a nabízí úžasné výhledy na okolní skalní útvary. Můžete si vybrat mezi luxusními vilami nebo stanovými domky s vlastním bazénem. Zdejší prostředí je naprosto jedinečné a nabízí mnoho možností pro procházky a relaxaci v přírodě.

Závěr

Glamping je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prozkoumat přírodu, aniž by se vzdali pohodlí a luxusu. Amerika nabízí mnoho úžasných glampingových destinací, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek. Ať už si vyberete Yosemite Under Canvas, Dunton Hot Springs nebo Camp Orenda, budete mít jistotu, že si užijete krásy přírody a zároveň se budete cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu. Takže se neváhejte vydat na dobrodružství a objevování těchto úžasných glampingových destinací v Americe!

Často Kladené Otázky

1. Kde se nachází nejlepší campingová destinace pro rodinnou dovolenou v Americe?

Moderní Amerika nabízí mnoho úžasných campingových destinací pro rodinnou dovolenou. Jednou z nejlepších volbou je národní park Yosemite v Kalifornii. Tento nádherný park je plný dechberoucích scenérií, vodopádů a rozmanitého zvířecího světa. Zde si můžete postavit stan, vydat se na pěší výlety, projet se na kole nebo se potápět do krásného jezera. V Yosemite si určitě užijí děti i dospělí!

2. Která campingová destinace v Americe je nejlepší pro dobrodružného cestovatele?

Pro dobrodružného cestovatele, který hledá adrenalinové zážitky a přírodu v plné kráse, je perfektní volbou národní park Denali v Aljašce. Tento park je domovem nejvyšší hory Severní Ameriky – Mount McKinley. Zde si můžete vychutnat nekonečné tundry, divokou zvěř a malebné jezera. Můžete se vydat na trekking v divoké přírodě, prozkoumávat ledovce nebo se vydat na výlet lodí. Národní park Denali vám přinese nezapomenutelné dobrodružství v srdci Aljašky!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *